| Iulian2468 a întrebat:

Salut, dacă sunt tester pe bugged după ce dau test cu un membru postez dacă este admis sau picat la evidență dar dovezile unde la trimit?

Răspuns Câştigător
| CiprianValentin a răspuns:

In timpul testului, faci poza/filmezi in asa fel sa se vada fiecare raspuns la intrebare. Dupa ce ai facut toate astea, postezi pe forum daca este admis/respins, pui numarul de greseli si completezi modelul de la evidenta teste. Dovezile le pastrezi doar in caz ca ti le cere liderul, nu trebuie sa le pui undeva, daca cineva o sa te reclame, tu sa ai dovezile.