| yogeorge54 a întrebat:

Salut,dati-mi si mie un hack trade pentru metin privat lasati link dau funda!

2 răspunsuri:
| ItsMyTime a răspuns:

Salut de vreo cateva saptamani nu mai merge nici un hack nici pe private si nici pe oficiale deci nu ai nici o sansa decat daca faci tu un hack sau daca astepti sa faca alti dar o sa dureze ceva...

| Hanzo a răspuns (pentru ItsMyTime):

Ba tu habarnai ma este un multihack care merge pe oficiale. Si se numeste Metin2 Mod_Pl. Deocamdata n-am linkul dar am hackul si iti spun e foarte bun!