| Gabor_Gabi_1999 a întrebat:

Dati-mi un cont de Metin2Ro pe serverul Draco de nivelul 35+ cu armat! Va multumesc! lasati-mi id-ul vostru de mess sau skype

3 răspunsuri:
| WeeK3nD a răspuns:

Pe gratis nimeni nu iti da, dar poti munci si tu sa ajungi acel nivel!

| Gabor_Gabi_1999 explică (pentru WeeK3nD):

Pai am nivelul 35 dar pana fac nivel la cal... nu-mi place acum am lv 8 la cal
vreau un cont doar pana il fac armatul pe asta...

| Gabor_Gabi_1999 explică (pentru WeeK3nD):

Am un cont de nivelul 35 cu nivelul 8 la cal si voiam un cont cu armatul doar pana fac armatul meu. Multumesc oricum pentru raspuns