| iurikas4 a întrebat:

dati-mi va rog web site care sa pot descarca jocuri de pe el!

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Gasesti aici jocuri de PC ceva mai vechi, e perfect legal; absolut grozav site'ul. Tocmai am descarcat Max Payne 1 si Age of Empires 2;)

http://www.gameswin.biz/gameen.php?categoria=action

| iurikas4 explică (pentru Andrei7520152):

Multumesc daca este Gratis

| Andrei7520152 a răspuns (pentru iurikas4):

Nu toate sunt jocuri full insa... am dat peste cateva jocuri care sunt demo. daca la download scrie Rip sau FullRip, e in regula. Daca nu, inseamna ca e incomplet si trebuie cumparat. dar are multe jocuri full, ca si Quake 2, Unreal Tournament sau Need for Speed 3 de exemplu