| NIMENII a întrebat:

Datini va rog un server de cs (normal) în care sa aibă rank, și sa nu sa se reseteze rankul des. Deci sa aibă top15, rank si la rank sa imi vad toate statisticile, si inca ceva, sa fie de treaba admini big grin si mai important sa fie prezenti happy.

Răspuns Câştigător
| CrushBoy89 a răspuns:

Iti dau serverul pe care joc eu:
www.legend.toolz.ro
Are rank, top15, admini super e treaba, nu e tot timpul plin deci fara lag mare. Daca intri, ma vei vedea acolo.Sunt TheAvanger sau NiKe:P
Bafta la frag:))

1 răspuns:
| LordOfBlood a răspuns:

Poti intra pe www.curteascolii.ro dar trebuie sa-ti faci cont ca sa faci toate acestea: acolo trebuie sa faci experienta pentru un rank mai inalt, ai toate jocurile pe care le vrei si in plus poti sa-ti faci prieteni sau sa vorbesti cu ei pe chat
sper ca ti-am fost de ajutor! :D