| graffiti a întrebat:

Salut.Dau funda celui care imi da un joc pe care il pot juca cu volanu si sa nu aiba cerinte mari.Pc-ul meu are placa video de 1gb

4 răspunsuri:
| stefi4050 a răspuns:

Iti recomand Scania Truck Simulator

| lHarDl a răspuns:

Need For Speed Carbon sau Need For Speed Most Wanted. Funda?

| teodoryo a răspuns:

Euro truck simulator 1/2 Nfs underground 2 nfs most wanted...Dar trebuie sa iti faci u controalele.

| Butoi_Alexandru_1991 a răspuns:

LFS (LIVE FOR SPEED) este un joc care nu are deloc cerinte mai si este mic este un simulator foarte misto (NU am gresit numele jocului)