| CAMIOANIEEE a întrebat:

De 3 zile mă joc FIFA 15 pe telefon și sunt așa de paletă că nu știu ce jucători să-mi iau, sunt cu 80 rating la 1000 de coins și la 10000-50000 coins. După ce să mă iau la jucători, să-mi dau seama care e mai bun.Cum să joc bine? Sunt așa paletă că nici pe amator cu echipa de 4 stele(a mea de 4, 5) nu pot da gollaughing.Cum măresc Chemistry-ul? Cel mai bun răspuns ia FUNDĂ!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal la jucători este acel Overall (50-100 overall). Dar contează și Shoot, Dribling, Defence, Passing etc.

Mai bine faci o echipă din La Liga BBVA (Spania) cu Messi, Griezmann, Ronaldo, Denis Suarez, Keylor Navas / ter Stegen / Claudio Bravo... dacă tot ai 10000-50000 de coins ai de unde cumpăra jucători, dar trebuie să știi să legi două-trei pase, degeaba ai jucători de valoare, dacă nu știi să șutezi... zic și eu. Cu o echipă din La Liga BBVA (Spania) sau Serie A (Italia) nu cred că o să pierzi, posibil în loc de 4 stele o să ai 5 stele. Pentru a face rating și chemistry trebuie ca jucătorii apropiați de ei să fie din aceeași echipă (exemplu: Marcelo cu S. Ramos) sau aceeași naționalitate (exemplu: Neymar cu Hulk) sau din aceeași ligă (ex: Liga BBVA - Griezmann (Atletico Madrid) și Messi (FC Barcelona) ).