| Disperatu a întrebat:

Salut.De ce jocuri sa ma apuc? Adica sa nu aud de cs, metin samp si lol.

3 răspunsuri:
| DanielPH a răspuns:

Poti sa te apuci de GTA, Minecraft, SpellForce, Outlast si poate un Goat Simulator big grin Astea sunt pentru PC-uri mai slabute. Daca ai un calculator cu piese excelente poti juca ce ti-a dat Sheamussheamus

| sheamussheamus a răspuns:

Watch dogs, Wolfenstein, Assasin Creed, Fifa ( fifa 8 ca e multiplayer), Battlefield, Far Cry, Call Of Duty Black Ops 2 / Modern Warfare 1, 2, 3.
Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| sheamussheamus a răspuns:

Si Hitman! Am uitat sa zic tongue