| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai pot juca Counter Strike 1.6 pe steam? Cand vreau sa-l pornesc ori se blocheaza ori se inchide laptopul.Primele 4 zile de cand am cumparat steam-ul totul a mers bine.Am scanat laptopul (AVG 2012) si am avut ceva virusi dar i-am sters.Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| dgfygty a răspuns:

Iti recomand sa nu joci pe steam, pentru ca iti intra virusi in pc/laptop in cazul tau si nu iti merg unele jocuriwinking eu asa am facut

| csultra a răspuns:

Salut am avut si eu o problema din asta! da-mi add alynut99 pe mess te ajut eu!