| Asp1r1NNa a întrebat:

De ceva vreme m-am apucat de Counter Strike 1.6, totu` bine si frumos. Pe multe servere vad sute de playeri care au steam, asa ca m-am gandit sa imi iau si eu unu`.
Daca e cineva interesant sa vanda steam cu cs pe el, sau eu stiu ..si vrea euro prin sms ( Orange ) dati add la bean.lcsnet@yahoo.com
PS : Daca nu esti interesat de asa ceva si vrei doar sa dai teapa, poti sa nu dai add. n-am nevoie de fani happy

8 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Salut prietene!
Nu inteleg de ce nu il cumperi de aici http://shop.computergames.ro/
Scapi si de grija inselatului, glumelor. etc! :(
Ai rubrica ''Cum Cumpar''

| EdyJm3k3ru a răspuns:

Http://shop.computergames.ro/......steam-key/ De aici il iei.Dai click pe Cumpara prin SMS

| Asp1r1NNa explică (pentru EdyJm3k3ru):

E sigur site-ul? adica. Nu e o teapa sau ceva :-s. A incercat vreo cineva?

| EdyJm3k3ru a răspuns (pentru Asp1r1NNa):

DA e foarte sigur varul meu a cumparat steam tot cu sms de aici

| Asp1r1NNa explică (pentru EdyJm3k3ru):

Nu merge site-ul.

| Pain03 a răspuns:

Nu e o idee buna sa cumperi steam de la o persoana(doar in cazul ca iti este prieten si il intalnesti zi de zi)Mai bine il cumperi frumos cu 10 euro, faci si tu economii, si e mult mai ok.Pun pariu cu tine ca toti care ti-au dat add o sa iti deie teapa.

| 123danyel123 a răspuns:

Si eu am Steam [ nu de dat ]. Dar vreau sa iti zic, ai grija cat iti cere pe elwinking (Original este 10.1 euro)!

| Asp1r1NNa explică:

Pai bine ma. Dar eu tot nu prea am inteles cum sa-l folosesc si chestii. adica pana mea, bag jocu` thinking si dupa daca nu-mi merge la cs-u meu time out. is zapacit =).