| RudolfT a întrebat:

De curand am hotarat cu niste prieteni de a deschide un server de metin,doar pentru noi, pe hamachi.Deci am urmarit cateva tutoriale dar nu pot descarca clientul SnUk.
Asadar va rog sa-mi lasati un link valabil, nu cel de pe fisierulmeu.ro (nu imi da voie sa il descarc,imi da o eroare)

Dau Funda! Cat mai repede, va rog big grin

Răspuns Câştigător
| iopoiop1 a răspuns:

Nu este neaparat necesar sa descarci clientul acela, poti descarca si alt client, dar sa fie compatibil cu server files-ul (fisierele din ftp / filezilla / winscp, depinde cum vrei sa ii zici). Poti incerca sa cauti cliente de metin2 pe http://4metin.ro/client-uri/ cauta unul care sa mearga, majoritatea sunt bune de acolo. Mult succes!

1 răspuns:
| IFlorin97 a răspuns:

Descarca client by athlon