| stefangs a întrebat:

Salut de curand am un calculator apple imac.
Problema este atunci cand vreau sa instalez un joc imi zice ca This program must be run under win32.
Ce pot sa fac? cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| kristy a răspuns:

Ai un joc care funtioneaza numai pe windows!
Cauta versiunea pentru Mac OS.

3 răspunsuri:
| basik a răspuns:

Pai... am avut si eu aceeasi problema si am chemat un prieten si m-a invatat deci dai in coltul din stanga jos la windows acolo si sus acolo ti-a pare o imagine cu o floare sau ce imagine tiai pus tu dai acolo dupa dai la change your account type iar in loc de starndard user tu setezi pe administrator si gata dupa poti incerca un joc oarecare sper ca te-am ajutatwinking

| stefangs explică (pentru basik):

Calculatorul nu are sistem operare windows are Mac OS X LION

| stefangs explică:

Vreau sa specific calculatorul are sistem de operate mac os x