| DumaStylee a întrebat:

Salut, de curand mi-am bagat Windows 7, si cum sunt un player inrait de SA:MP, mi l-am instalat inainte sa imi schimb tema windowsului [vizual ma refer]. Acum, de fiecare data cand intru in SAMP tema mea revine la cea de windows7 defaut. Ce trebuie sa fac ca sa imi lase tema mea modificata?

Răspuns Câştigător
| Cosmin1561 a răspuns:

Nu ai ce face. Si eu pateam la fel! Dupa ce iesi din SA:MP tema care ai pus-o va reveni, dar atat timp cat esti in SA:MP tema pe care ai instalat-o nu va fi valabila. Este un bug de la SA:MP!