| Addie112 a întrebat:

Salut.
De curand mi-am descarcat din nou Fifa 11, pentru a juca online cu programul GameRanger, dar, nu stiu de ce, cand hostez eu jocul, prietenilor mei cu care vreau sa ma joc nu le apare camera pe care o fac. Daca incerc eu sa ma conectez la ei, intru in joc, dau sa joc LAN ( pentru ca Gameranger-ul pentru asta e facut ), imi apare camera prietenului meu cu care vreau sa joc, dau click pe ea si imi spune: Connection has timed out.
Am router D-Link -dir 600. Am facut si port forward. Mai demult, cu acelasi router puteam sa joc.
Multumesc.

1 răspuns:
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

NU merge sa joci prin rooter