| Nokia996 a întrebat:

Salut, de curand mi-am deschis un server de samp.Cine ma poate ajuta cu un gamemod cu zapada? Descriere :sa ninga sa fie zapada pe jos copaci sa fie acoperiti de zapada, adica vreamea din ploaie sa fie ninsoare etc. Vreau ca ninsoare, sa fie vazuta de toti playeri nu doar de mine si ca nu fiu nevoit sa instalez un mod pentru a vedea doar eu.

1 răspuns:
| HouseMusicx a răspuns:

Imi pare rau de tine, insa cred ca nu exista un astfel de gamemode, cel mai bine ai incerca sa iti scriptezi tu unul singur happy. Bafta!