| AndreyMadalin a întrebat:

De curand mi-am facut un server de Metin2 cu ajutorul acestui tutorial :http://www.youtube.com/watch?v=O7L03M-VeJE.(vizionati videoclipul macar sa stiti despre ce e vorba) Cum pot aduce playeri in el?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Daca ai facut un server de Metin2 pe hamachi.
Pas cu pas.
Ca playeri sa poata conecta:
1 Trebuie ca ei sa poata avea hamachi si sa dea Join the network si sa completeze dupa aceea cu ID si passordul pe care l-ai pus tu.
2 Trebuie ca in Clientul cu mc.txt sa fie scris IP de la server 45.61.213.412 asa cum este el am dat un exemplu adica fara.100!
3 Ca playeri sa poata conecta la server trebuie sa ai portmapul deschis.
4 Playeri trebuie sa poata avea o conexiune la net intre 1Mbps minim altfel nu va merge.
5 Sa aduci playeri pe server trebuie sa faci reclama sau sa promovezi servarul.

1 răspuns:
| EMKing a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu, conctacteaza-ma

mess:monster. energy@yahoo.com
skype: xxemilian7xx