| mihay47 a întrebat:

De curand mi-am luat fifa 2011. Fac cariera cu o echipa si joc cateva etape si dupa se termina contractul manager-ului (adica mie) si trebuie sa imi iau alta echipa. Cum sa il prelungesc contractul sa stau la acceasi echipa?

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

Se intampla la sfarsitul sezonului, nu dupa cateva etape. Daca ai reusit sa indeplinesti obiectivele echipei impuse de asa zisul patron, vei primi optiune de prelungire. Daca nu ai indeplinit obiectivele, nu vei mai putea continua cu aceeasi echipa

Sper ca te-am ajutat

| mihay47 explică (pentru Alex1997fun):

Tu ai fifa 2011? Imi da "contract terminated, va multumim ". Daca as castiga supercupa si m-as mentine in cupa Angliei nu s-ar mai intampla?

1 răspuns: