| Baba341 a întrebat:

Salut de curand mi-am luat niste ochelari de gaming si parca ma doare capu cand nu i folosesc e ok sa i port? fara un control, tin sa mentionez ca inainte stateam foarte mult la pc si programam si ma dureau ochii.

1 răspuns:
| Jakye a răspuns:

Salut,
1: Nu văd de ce ai dat bani pe prostiilea astea de "ochelari de gaming".
2: Nu ar trebui să întrebi asta pe internet. Nu avem de unde să știm dacă ai vreo dioptrie. Ți-aș recomanda să discuți asta cu un oftalmolog.