| mircea_8413 a întrebat:

Salut de la un timp, platforma Mega Upload nu mi se mai incarca daca intru pe ea sta si se incarca si 3 ore si degeaba.
Prin urmare as dori sa imi ziceti alte platforme ca Mega Upload,
pe care sa pot uploada fisiere..de mari dimensiune.
Dau Funda!
Multumesc anticipat!
-Scuzati categoria

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca prin Megaupload te referi la platforma inchisa de FBI si redeschisa sub o noua fatada la adresa: https://mega.co.nz iti sugerez sa apesi simultan tastele CTRL si F5 pentru (re)incarcarea acesteia.

| mircea_8413 explică:

DAU degeaba se incarca partea cu m si chestia verde dar dupa imi apare o bila neagra cu punctulete albe aia nu se incarca..se roteste in continu