| Sandu_Sandel_1999 a întrebat:

Salut, de o vreme nu ma mai joc mai nimic deoarece am jucat samp, cs 1.6, metin2, LOL, WoW, call of duty fiecare si online, ets2 si altele si acum nu stiu ce sa ma mai joc deoarece fiecare joc pare banal dupa ce ai atins obiectivul tau in acel joc si nu stiu ce sa ma mai joc am un calculator destul de slab pentr vremurile noastre: placa video integrata 512mb 2gb ram dual-core 3ghz.
Ce jocuri imi puteti recomanda

Răspuns Câştigător
| ShockWaver a răspuns:

Recomand Wolfenstein, Tomb Rider, Far Cry 3, Crysis 2, Transformers Fall of Cybertron

| Sandu_Sandel_1999 explică (pentru ShockWaver):

M-am uitat la gameplay-uri si mi-a placut wolfenstein si transformers mersi de raspuns

1 răspuns: