| bstancu a întrebat:

Salut, de vro3 luni joc metin2 Ro, am un warrior(razboinic)mental, m1 la corp, si 14 puncte la atacul spiritului, aparare 403, atac pana in 330
iteme:tigru+9, colier, bratara de lvl 33 cu pv 500, papuci cu pv 500, scut de lupta+8, koif de fier+7.si halebarda+4 sad.
1)As vrea sa fac bani cat mai repede pentru imi cumpara iteme mai puternice, ce imi recomandati ca sa fac bani usor si repede.
2)Eu cresc la esoterici, as vrea sa cresc la bo ce as putea sa fac ce iteme sa imi iau, cat pv sa am, ce atac, aparare etc.
Va muultumescwinking
Funda!

1 răspuns:
| gustika a răspuns:

Poi sparge metine de lvl tau si cand iti pica aura cc sau corp rezistent cc ceva carte tare mergi si le vinzi si asa faci bani.