| anonim_4396 a întrebat:

Salut :) deci...am creat in sfarsit un blog si eu, totusi nu resusesc nici cum sa adaug mai multe sectii cum ar fi aici: http://0-wachout-0.blogspot.ro/, acest blog are home, edits, edits pg2, backgrounds hair, etc. asa as vrea si eu dar nu stiu cum... va rog. funda :D

3 răspunsuri:
| Marius_6821 a răspuns:

Blogul este facut pe wordpress sau blogger?

| Artemis94 a răspuns (pentru Marius_6821):

Http://artemis94mb.blogspot.ro/
Uita de ultima explicatie, acesta e blogul meu. cum creez mai multe sectii precum home?

| Artemis94 a răspuns:

Http://artemis94mb.blogspot.ro/
Blogger, am reusit cumva sa creez psectiile dar nu reusesc nici cum sa las spatiu intre ele, arata penibil :(