| mafiot1 a întrebat:

Salut deci daca instalez GTA 5 direct de pe cd-urile originale mi se instaleaza direct Rockstar Social Club sau trebuie ca eu sa-l instalez separat? Daca trebuie sa-l instalez eu as vrea va rog frumos sa imi lasati un link de download/

1 răspuns:
| TheNexus a răspuns:

Daca nu ai instalat Social Club, cand ai terminat de instalat jocul, o sa se instaleze alte chestii si update-uri si atunci o sa se instaleze automat. Sau daca vrei sa il instalezi pe de acum nu e o problema.

http://gtxhdgamer.net/......lub-2.html