| q12 a întrebat:

Deci era un joc pe care ma jucam mai demult dar am uitat cum se numeste. Deci cand dadeai new game te dadea intr-un ring in care trebuia sa-l bati pe unu si dupa aia dupa ce-l bateai te scotea afara din ring si parca vinea politia [nu mai is sigur daca mai venea politia] si trebuia sa faca misiuni prin oras cu inca cativa oameni.

2 răspunsuri:
| KiLl3Rady a răspuns:

Cred ca e Saints Row. Dar sunt mai multe serii, cred ca asta e pentru ca l-am jucat si eu si seamana cu ce ai scris uhappy.

| q12 explică (pentru KiLl3Rady):

Seamana dar nu e ala pe care il caut