| DreamHouseit a întrebat:

Salut deci eu ma joc mt2ValMondial si as vrea sa-mi iau niste arme de pe site am vazut ca multi intra pe site voteaza si le bani (Mondiali) aceasta mtoda nu mai era dar a fost pusa inapoi in functie.
Deci ma loghez pe site www.Valmondial.fr intru acolo la vot ma baga pe un site scriu acolo un cod Ex : 367892 si acea casuta cu " VALIDER MON VOTE" este transparenta si daaca am dat Enter nu-mi da nici un Mondial de ce? asa fac si alti prieteni de metin si merge

2 răspunsuri:
| Th3AndY a răspuns:

Acum nu mai merge, poti vota dar nu iti mai da mondial (bani)...

| MARYAN123456789 a răspuns:

Pai mai voteaza o data si logheazate din nou