| Darky_8543 a întrebat:

Saluthappy doar ce mi-am reinstalat Gta 4 si am o problema:-s.Atunci cand ies cu omuletu ala pe strada incepe sa mi se miste imaginea gen"drunk":-s si daca ma urc intr-o masina accelereaza singura si iese fum din motorthinking dc sa meraga asa nasolsad... Dau Funda pentru cel mai bun >raspunsbig grin

3 răspunsuri:
| skanduraaa a răspuns:

Adica vrei sa spui ca se intampla asta fara sa mergi cu Niko la bar nu? S'ar putea sa fie probleme si cu jocu nu stiu...confused

| Darky_8543 explică:

thinking nu stiu. oricum l'am facut:d

| djandrei12 a răspuns:

Care ma poate ajuta am si eu aceias problema ca Darky_8543 va las messu meu in caz ca vreti se ma ajutati xXandrei_aguilaXx@yahoo.com sau daca nu ByFitzaAndr3y@yahoo.com