| ISQ a întrebat:

Salut E o intrebare mai amuzanta si nu vreau cearta vreau doar sa vad cine se joaca mai mult jocurile urmatore big grin
Deci E vorba de Metin si WOW
am 2 prieteni care le place metinu si am 5 prieteni la care le place wowu big grin
Dar vreau sa stu voua ce va place big grin si care il jucatiwinking
Si vreau doar sa scrieti atata big grin
De exemplu daca va place metinu scrieti ca raspuns = metin
Daca va place wowu scrieti =wow
Nu vreau povesti
Poate doar una mica de 2 randuri dar nu mai multwinking
PS:Am pus intrebarea ca toti prieteni se cearta intre iei ( ca e mai bun metinu ca e mai bun wowu )big grin marog Mie sa-mi raspundeti va rog happy ce joc jucati sau care va place Dau funda la cine vreau laughingwinking

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

WoW. Îmi plăcea mai mult la început, dar ca toate jocurile, când cresc mari se prostesc laughing.

4 răspunsuri:
| ninjaboi2001 a răspuns:

Metinuhappy

| Eღilia62 a răspuns:

Metin happy
WOW nu am incercat, am auzit ca are un gameplay greu, pana te inveti iti ia ceva si nici nu e gratis.

| gamestoper1998 a răspuns:

WoW e bestial si e free daca il iei de pe torren-t happy. Incercati si expansionurile mai ales tbc

| coMpLeT a răspuns:

WoW e naspa ca trebuie sa platesti pentru el si nu e in romana.

Metinul e gratis si e si in romana.

Raspuns: Metin.