| Mitrutz_Mitrut_1997 a întrebat:

Este deja 8 septembrie si pe Origin nu gasesc FIFA 16 Demo! Am vazut ca deja este disponibil pentru Playstation (PSN Store) in New Zealand!
Totusi pe EA spune ca pe 8 septembrie ar trebui sa fie disponibil pe Origin! https://www.easports.com/fifa/news/2015/fifa-16-demo
Cand va fi disponibil pe PC?

Răspuns Câştigător
| alexandra_8523 a răspuns:

Adevarat, este 8 septembrie, dar debea este 4. Probabil trebuie sa astepti pana la 8 septembrie dupa amiaza sau chiar seara... Nu se stie cand pe 8 septembie happy Asta cred eu. Probabil o sa apara mai pe la 17:00-18:00 sau poate mai devreme...

1 răspuns:
| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

8 septembrie La americani deci dupa ora 16 la noi fusul asta orar