| anonim_4396 a întrebat:

Este o intrebare foarte urgenta, e rau! Mi-s-a blocat Nintendo-ul, din greseala am intrat la Nintendo dsi shop, si voiam sa il inchid si acum s-a blocat imi arata o imagine alba si tot face 'biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii". Vreau intrebarea foarte rapid! Am nevoie de raspuns! De un raspuns urgent! Dau si fundita doar daca imi raspunde cineva ca e foarte urgent!

2 răspunsuri:
| Elibrave3 a răspuns:

Depinde ce fel de Nintendo ai.Am si eu Nintendo Ds.Dar cum dai pe dsi Shop. Poate ai dat apa pe el.

| Kampion a răspuns (pentru Elibrave3):

Nu am dat apa, am Nintendo dsi. Si am rezolvat, trebuia sa il las deschis pana se termina bateria, noroc ca aveam 2 liniute