| raduqu a întrebat:

Eu am Gta Mamaia la misiune lui Salvatore "cutting the grass " ce trebuie sa fac ca apare acel taxy si un tip urca in ea si pierd daca il omor iarasi pierd! ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Salutare.Deci trebuie sa te duci la acel punct dupa aia cand ala urca in taxy trebuie sa il urmaresti.Vezi ai grija sa te uiti cu atentie la el deoarece punctul o sa iti dispara de pe harta.Trebuie sa il urmaresti pana la acea parte a hartii cu vapoare. Dupa aia o sa il omori.Atentie are shotgun si e cam greu...Vezi ca daca te vede Mission Falited.Ai aici un video cu misiunea daca nu am fost destul de explicit http://www.youtube.com/watch?v=Au_teI0d7Qk