| Caddyi a întrebat:

Eu joc metin2.ro si imi da' o eroare dupa ce dau click pe iconita scrie " dezarhivarea nu a reusit " si pana acum 2 zile mi-a mers jocu' ...care stie din ce cauza imi zice asta? (Funda)

Răspuns Câştigător
| KnightOfNight a răspuns:

Dai restart la PC, conecteaza-te la internet, deconecteaza-te, conecteaza-te iar intra in folderul cu metin2 si vei vei gasi o iconita cu un puisor dai clik pe ea iar cand apare incepe joc dai inchide iar apoi deschide metinu normal de pe desktop dar cu ''Run as administrator''. Daca nu merge reinstaleaza-l si urmeaza iar ce-am scris mai sus. Bafta.

1 răspuns:
| COkOS a răspuns:

NU va luati dupa el ala e un site kylloger uite si cum se face:https://www.youtube.com/watch?v=QMA9nu3lcr0