| Madalin_9715 a întrebat:

Eu joc the elder scrolls v skyrim si am ajuns la misiunea find arniel gane part/2, adica trebuie sa iau acele artefacte.
Cand ajung la amuleta o iau de pe perete si dupa aia numai pot sa ies! Ajung la Tolfdir si imi zice sa echipez amuleta!
O pun pe mine! Si imi apare cv cu rosu din locu de unde am luat-o!
Am vazut pe youtube ca trebuie sa sparg usa!
Marea Intrebare este:Cand sparg usa mi se blocheaza JocuLLLLLLLLLLLLLLLLL! Ce sa facccccC?
Va rog spuneti-mi si mie ce sa fac
FunDa!+Vot!

1 răspuns:
| NopeCheers a răspuns:

incearca sa pastrezi salvarile si reinstaleaza jocul... bafta