| AlexSTG a întrebat:

Eu si un prieten ne-am apucat recent de gaming. Aveti aici linkul de la primul nostru video: http://www.youtube.com/watch?v=MsZNfbFS_nY&feature=youtu .be
Daca ati putea sa ne spuneti ce credeti, am fi foarte recunoscatori
:)
Va rugam fara replici de genul "varza", "lasati-va" etc.
Daca credeti ca avem potential un like sau un subscribe ar ajuta foate mult.

4 răspunsuri:
| annaangel17 a răspuns:

Da, ai potential, si vad ca stii sa vorbesti + ca stii sa joci...deci nu te lasa, continua asa!

| adrianyo1 a răspuns:

Salut.Deci iti spun parerea mea, si nu vreau sa te mint ca esti super bun si din astea nu, deci daca esti alex nu prea pari de 14 si ai vocea putin pitigaiata,si daca esti marius o greseala care ai facut-o in video,ai spus ca am aflat mai multe despre voi dar de fapt noi nu stiam nimic ca sa aflam mai multe, in fine nu conteaza, nu sunt hater, oricum eu va zic sa continuati sa nu luati in seama comentariile negative ca vor aparea o data ce numarul de vizionari creste, am vazut ca deja aveti 50 de vizionari, poatet o sa ajungeti la 1 000 sau 10 000 sau cine stie poate chiar la 100, 200 de mi de vizionari, deci nu va lasati, eu zic sa continuati si inca mici amanunte cum adica sa vina la voi ca "obsedati" nu prea are logica.si la sfarsit numai ziceti salut mai ales tu alex ca se aude ingrozitor, mai bine zici ceva de genu: pe data viitoare sau la revedere decat salutul acela monoton care l-ai zis in video laughing Ok am scris cam mult, dar nu-i nimic va zic Bafta si de la mine like share and subscribe laughing sa vad ce faceti pe viitor

| AlexSTG explică (pentru adrianyo1):

Multumim de sfaturi! Si da, mai trebuie sa lucram la replici.

| AlexSTG explică (pentru adrianyo1):

Multumim de sfaturi.Si da, mai trebuie sa lucram la replici.