| Liviuw0w a întrebat:

Eu sunt Liviuw0w. As vrea sa am un scripter care sa nu il platesc cu bani. Eu platesc host-ul, iar scripterul sa imi faca update. Eu nu sunt scripter nu ma pricep scripting, eu sunt incepator. Dureaza cam 5 luni un gamemode, dar o sa iau un gamemode de pe net apoi sa mi-l modifice si dupa ce imi face gamemode-ul acela de 5 luni se va schimba gamemode-ul.
Contact:
Facebook: Adrian Liviu (fara poza)
Skype: Liviuw0w RPG
Gmail: liviuwowrpg@gmail.com

Va urez succes tuturor.

4 răspunsuri:
| RaduConstantin200 a răspuns:

Mai cauti scripter sau gm? Add skype ionut.cilibiu1 sau Facebook Ionut Cilibiu.

| Miky_Mihaela_1989 a răspuns:

[ Server Nou 1.6 ]
[ Admine Free ]
[ IP: 89.34.25.34:27015 ]
[ DNS: PRO.EVILS.RO ]
[ Contact Steam: cloosse ]

| Liviuw0w explică (pentru Miky_Mihaela_1989):

Salut, nu mai fa reclama te rog daca nu te intereseaza sterge acest comentariu vorbesc serios.

| Liviuw0w explică:

PS: Dau si funda si rest paysafecard.