| Stoianov_Vlady_1999 a întrebat:

Eu sunt Vlady, si vreau sa va rog sa ma ajutati si pe mine cu un joc care ma jucam cand eram eu mic si chiar nu mai stiu cum se numeste. Eram vorba despre oameni sau chiar niste monstruleti care mergeau pe campul de lupta si se bateau intre ei, puteai sa te antrenezi intr-un castel la ei sa tragi cu arcu.Cam atata imi amintesc despre el. Am jucat jocul asta acuma vreo 3-4 ani cam asa ceva.
Daca stie nu ezitati sa imi ziceti numele sau orice, va rog!

1 răspuns:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Crusader? Dar era cu gladiatori. Nu tin minte exact cum era jocul.