| Pity_1393 a întrebat:

Salut eu vreau cu nerabdare sa ma joc Metin2 United si de fiecare data cand intru pe cont si pe caracter sa incep sa ma joc mi se reseteaza calculatorul.Si am windows 7 ultimate.Dau funda.Plzz un raspuns rapid.

4 răspunsuri:
| AaN56 a răspuns:

Windos 7 e pentru servere de metin vara un windos xp si daca face tot asa zi-mi ca s-ar putea sa fie de la unitate.

| Pity_1393 explică (pentru AaN56):

Dar nu ai o solutie?

| AaN56 a răspuns:

Nu ca nu am nu exista alta crede-ma ca am experienta in PC(am si lipsuri mari)dar in metin sigur ca si eu ma patit.

| Pity_1393 explică:

Nu exista un program