| LEVEUdobreanu a întrebat:

Salut, imi amintesc de un joc din copilarie (pe calculator) dar nu-i mai tin minte numele, jocul e destul de vechi, dar tin minte ca era destul de horror (sau asa mi se parea mie pe atunci), primul nivel sau locul de unde incepeai jocul era o temnita de unde evadai printr-o gaura, va rog mult sa ma ajutati, dau funda.

Răspuns Câştigător
| KillerMDFK a răspuns:

Nu e Home sweet Home?

| LEVEUdobreanu explică (pentru KillerMDFK):

Nu tocmai, dar jocul pare calumea, jocul de care vorbesc era mai mult medieval daca tin bine minte, oricum, esti singurul care a raspuns deci.

1 răspuns: