| Turcanu_Florin_Bogdan_2000 a întrebat:

Salut, imi da-ti va rog un server de samp? Care sa aiba playerii si sa se dea masinii moca... Multumesc, FUNDA

1 răspuns:
| sHobzteR a răspuns:

Salut! Incearca cartierul.indungi.ro, scrii /newbie + /dguns [ La LvL 1 ] si primesti 2 arme infinite gratis care le ai pe tot parcusul jocului. Cand vei atinge lvl 2 scrii /newbie + /dvehs si vei primii o masina personala pentru tot parcursul jocului.
Staff amabil, etc. Sistem /comoara, pleci in cautarea unei comori, din care poti castiga respect / bani / weed, etc. Daca vrei sa ma cauti sa te ajut cu bani / etc, ma numesc sHobzter si te voi ajuta cu bani si informatii. happy Bafta!