| skaterToP a întrebat:

Salut,imi explicati si la mine cum pot sa pun butonul Like pe un forum? adica cand dau pe el sa dau like la pagina de facebook a forumului.si ce trebuie sa bag unde sa bag, dupa ce sa bag.sa imi explicati fiecare amanunt pentru a intelege.Dau funda si vot.(forumul e phpBB3)

4 răspunsuri:
| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa, dar revine facebook-ul e temporar, funda

| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Https://www.facebook.com/pages/Balonashe-De-Sapun/119139538255618?fref=ts nu poti s apui butonul like, poti doar sa dai linkul cu ti l-am dat si eu tie doar copiezi linkul si il pui

| skaterToP explică (pentru BalonnasheDeSapun):

Nu ai inteles, pe forumul MEU vreau sa pun butonul Like pe forumul MEU, si cand dau pe el sa dau LIKE la pagina de facebook a forumului.

| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Atunci nu merge