| anonim_4396 a întrebat:

Imi merg urmatoarele jocuri chiar si pe minime pe sistemul meu : Wach Dogs, Modern Warfare 3, Cod Bo 1, 2; Modern Warfare 2, Gta 4, Saw 2, Far Cry 2...
Sistemul meu : Intel pentinum Dual Core 2.20 ghz T4400

Memorie : 2gb

Hdd: 250 gb

Placa Video : Mobile Intel (R) 4 Series Express Chipset Family

DirectX : 11

Windows 7 Ultimate 32 Bit...

As vrea sa raspunda doar cei specializati si cunoscatori si va rog nu-mi dati siteuri cu can i run it sau cerinte de sistem pentru ca m-am uitat la ele doar ca nu ma pricep la asa ceva!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Laptop, video onboard, foarte slab, vinde ragalia si ia-ti desktop facut cu cap sau un PS3 daca vrei jocuri.

| Spik3Ast3m a răspuns:

Salut! Nu iti merg. 1-Procesor slab2fara placa video dedicata3laptop4ram...