| Nallen a întrebat:

Imi puteti care e parola de a face bani in gta vice city? Va rog mult.

Răspuns Câştigător
| AlexeLup a răspuns:

Nu e neaparat nevoie de parola poti folosi o metoda in care, din punctul meu de vedere iesi in castig:
1.Intra pe http://www.gtasavegames.com/trainersf/13
2.Descarca fisierul de marime 18 kb
3. Extrage tot in folderul cu gta vc
4.Deschide pzdvc.exe
5.Dai la info
6.Baga in bara pzdvc.exe
7.Deschide jocul
Si acum te poti juca linistit, cand dai la info o sa ai o lista cu cifre numite de ex.(numpad1),fiecare cifra exprima cate ceva(necesita cunostinte de limba engleza)acele litere cu numpad sunt cele pe orizontala dupa tastatura.De acum ai bani infiniti, armura si chiar viata infinita poti sa fii urmarit de politie cand vrei si si chiar sa blochezi timpul misiunilor. Sper ca ti-am fost de ajutor si mult succes. Daca ai nelamuriri ma contactezi la id:alexutz_cel_dragutz