| Azrael a întrebat:

Imi puteti da si mie un hack de boost sau de bani functionabil pentru NFS World? Sau alt hack functionabil pentru orice happy Merci!

1 răspuns:
| TheBlackLion a răspuns:

Salut, parca aveam eu un hack functionabil in PC care iti adauga bani,piese(body kit,neon, wheels, plate number..., engine, brake..etc), skilluri si nitro...etc. Da-mi un mesaj cu skypul tau sau messengerul tau ca sa ti-l trimit. P.S. Stiu ca hackul merge perfect ca l-a folosit un amic de-al meu pe contul lui. Nu primesti bann, dar eu nu l-am folosit niciodata ca nu sunt eu cu hackurile. Prefer sa joc normal decat sa aud pe altii ca ma acuza de abuzurii (stii la ce ma refer), dar si asa tot nu scap de aceste comentarii. P.P.S. Nu-am nimic cu hackerii deoarece stiu ca cei de la EA Games nu-si m-ai dau interesul pentru acest joc. Eventual sa-mi dai si nickname-ul tau din joc ca sa jucam din cand in cand.