| SlenderO a întrebat:

Salut, imi puteti da un site cu un hack trade bun..sau un id(daca aveti voi hack trade) dau funda. PS.Hack-ul sa nu fie detectabil..si este chestia aia cu hack shield.

3 răspunsuri:
| Georay a răspuns:

Nu exista hack de trade si daca din greseala ti-l iei si te pune sa te loghezi, sterge-l de urgenta! Aceste ''hack-uri'' sunt de fapt keyloggere care odata ce primesc datele contului tau(user, parola)le trimite pe e-mailul persoanei care l-a creat.Pe scrut, ramai fara cont.Deci absolut niciodata sa nu folosesti hacuri care-ti cer user-ul si parolawinking

| SkyesSell a răspuns:

De hack shield nu prea poti scapa, decat sa intri in locale si sa-l deschizi cu notepad++ si unde scrie:
Sever protejat de HShield
Rejef1. epk...

Acolo la Rejef1. epk scrie Rejef0. epk, iar la Sever protejat stergi HShield si pui NHShield

| SkyesSell a răspuns:

Si asa ramane severul ne potrejat, pentru ca la Rejef inseamna de cate programe e aparat, iar acol oscria 1 tu ai pus 0 si la HShield ai pus NHShield casa nu-l mai poata citi!
Iar acum poti lua un hack! Vezi ca merge smecheria asta doar pe Metin2 official!