| GoogleGamer a întrebat:

Salut imi puteti spune ce jocuri ma pot juca pe pc-ul meu, de preferabil doresc ceva Open World, Multiplayer. dar sa fie intersante.

Procesor Dual Core 3. 00GhZ
2.00 Gb Ram KingMax.
Ati Radeon HD5340 - 2 Gb Video Memory - 64biti

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Majoritatea jocurilor din 2012-2013 îţi merg perfect.

Fifa 2012/2013, Minecraft, CS:Global Offensive, GTA 4, NFS The Run, NFS World, Kings Road.

| GoogleGamer explică (pentru RaduTN):

Frumos. pana acuma tu meriti funda. sa vad ce jocuri mai primesc, A-si alege NFS The run, restul le-am jucat.

Poti sa continui lista, si mai vedem cu funda.

| RaduTN a răspuns (pentru GoogleGamer):

Crezi că mănânc funde?!
Eu vreau să te ajut nu să primesc fundă.

7 răspunsuri:
| D4rKEagle a răspuns:

Metin2 (server privat deoarece ro are lag), Aion, Gladiatus (mmorpg pe net), Ikariam, Tanoth, Cs 1.6 incearca si vezi! FUNDA te rog big grin

| RaduTN a răspuns (pentru D4rKEagle):

Cu placa video de 2 gb să aibă lag pe metin?!
Cu placa aia îi merge şi Minecraftul cu 200 frameuri.Se poate juca orice joc din 2013, şi Gladiatus, ikariam, tanoth, cs 1.6 merg pe orice calculator.

| GoogleGamer explică (pentru D4rKEagle):

Metin 2, dupa mine. nu are logica.
Ikariam - Online, doresc ceva Download.
Tanoth -Online, doresc ceva Download.
Cs 1.6 - Sa zicem. insa am Cs Go.

Daca vrei intr-adevar Funda. Revino cu niste jocuri Pentru Pc, si frumoase.

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru RaduTN):

Depinde ce DDR are.Așa am avut și eu DDR3 1GB(GT220)și era....varză.De biți, și de lățimea de bandă.DDR contează mai mult decât memoria VRAM(zic eu)

| GoogleGamer explică:

Multumesc tutoror, Am ales NFS RUN din toate.
Plus ETS 2, Gta IV.
Funda primeste : RaduTN
Si nu pentru jocuri ci pentru ca nu sta doar de funde ca altii, Respect.