| changeIsBad a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste jocuri care ruleaza bine pe un laptop cu urmatoarele:
procesor Intel dual-core de 2.2, 4 gb ram, placa video nVIDIA de 1 gb?
Preferabil sa fie shooting sau ceva gen gta 4

3 răspunsuri:
| Andrei21000000000000000000000000 a răspuns:

Salut.Incearca : Assassins Creed (1, 2,3, va aparea si 4; iti recomand sa le iei in ordine)Call of duty(1, 2,3, 4-Modern Warfare, 5, 6, 7), GTA 4, Mafia 2, PES 2012, World of Tanks, Need for speed Hot pursuit 2010, Need for speed Most wanted 2012, Need for speed The Run, Need for speed Undercover, Far Cry(1, 2,3)Prince of percia(1, 2,3, 4,5)Flatout(1,2,3)Stronghold(1,2 si 3), Split Second, Blur, Pure, F1 (2011, 2012), James Bond 007:Blood Stone, 007 Legends, Battlefield(1, 2,3),Battlefield Bad Company(1, 2)si cam acestea sunt jocurile care mi-au ramas tiparite in minte.Sunt unele din cele mai tari jocuri pe care le-am jucat. Funda?

| OnlyFourGames a răspuns:

Am nimerit pe cineva cu acelasi PC ca al meu! Bun asa! Am o lista cu jocurile pe care le-am jucat:

SHOOTER
-Tom Clancy Ghost Recon Future Soldier
-Sniper Ghost Warrior 2
-Metro:Last Light
-Swat 4
-Far Cry 3 (Poti incerca si Far Cry 3 Blood Dragon)
-Aliens Colonial Marines
-Bioschock Infinite
-Crysis 3
-Red Orchestra 2 Rising Storm
-Battlefield 3 (Neaparat sa il joci! Super JOC!)
-Dead Island(Zombie+FPS=AWESOME)
-Tom Clancy Rainbow Six Patriots
-Arma 3
-Warface
-The Walking Dead Survival Instinct(Cam praf dar merita jucat)
-Call of Juarez Gunslinger(Inca un joc AWESOME)

Jocuri gen GTA4?
Pai cam asa:

-APB Reloaded
-Assassins Creed 3(Toata seria AC merita jucata! Cel mai tare joc jucat de mine)
-Mafia 2
-The Godfather 2

si cam atat...
FUNDA?

| MadaMasTeR a răspuns:

Mafia 2, Call of Duty Black Ops, Assassin's Creed Revelationtele, Assassin's Creed III