| Amoniac a întrebat:

Imi puteti zice un metin care sa aiba mai toate itemele in shop, sa se creasca si sa se faca bani repede, dar totodata sa fie si unul bun?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ce le-a zis ala faci level de la judy pe gratis.Iti recomand metin2united nu are toate arme in shop dar e usor si cresti destul de repede.La inceput primesti lv30 full+9 si militar.Iar cu 5kk cumperi o piatra de la neg general care face toate magiile P. Funda?>
Daca nu incearca metin2yoneis!

| νισяєℓ a răspuns:

Nu stiu unul asa cm ai zis tu dar stiu unele destule de frumoase: Metin2 Mangano, Steel, Hammer, Shadow.