| EDGE_3904 a întrebat:

Salut imi ziceti va rog pe jocul Gta San Andreas samp la adresa ipului 46.4.62.81:8024 sa-mi spuneti va rog cum scriu register sa creez un cont pe serverul asta ca daca dau register nu merge spuneti-mi voi va rog frumos dau funda.

Răspuns Câştigător
| gigatunet92 a răspuns:

Nu e cum crezi tu
la samp trebuie doar sa intri si mai tarziu ati apare ceva in engleza cu registrer si bagi o parola oricare DAR SO TI MINTE ca tio cere pe fiecare zi (dupa mine mi-a cere si am bagat-o)si pe aia o folosesti sa continui jocu
imi dai plizz fundita?

1 răspuns:
| Meowyes a răspuns:

N-are cum sa nu mearga poate e o problema la tine in pc. nu stiu ce San Andreas ai tu da la mine nici nu-mi trebuie cont si e super jocul tongue