| WhiteShadow238 a întrebat:

Salut,
In legatura cu unban-ul la CS 1.6, stiam ca poti scapa de el prin schimbarea IP, si chiar merge ca pana acum asa am facut si a mers de fiecare data perfect laughing
Dar am vazut ca degeaba schimb ip-ul pentru ca nu stiu ce comanda imi da, dar dupa ce il schimb nu pot sa mai intru pe server pentru ca apare:
Added to ban list.

Stie cineva vreo modalitate de a hack-ui si chestia asta?! laughing
Dau funda xD

2 răspunsuri:
| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Hack nu stiu dar daca ai un ip dinamic care se schimba 2 -3 cifre ti-au dat ban pe toata clasa de ip=uri la toti, o sa il scoata ei oh go on

| WhiteShadow238 explică (pentru TheGazeTTeRuKi):

Deci cu alte cuvinte nu pot face nimic? :-D Oare chiar asa periculos sa fie acest plug-in de ban? laughing