| sampion a întrebat:

In mod normal nu as pune o intrebare legata de metin dar ...atunci cand se incarca patchu de la metin2ro...stiti voi despre ce vorbesc, ori se opreste cand mai e doar un sfert ori se restarteaza pc-ul? funda big grin

1 răspuns:
| Seggiiu a răspuns:

Ori este ceva cu pc tau ori are o eroare jocu si mie mi s-a intamplat cand am bagat metin2ro si cand am dat sa il sterg mi s-a blocat pc incearca un exemplu metin2 gx este privat dar dupa parerea mea este cel mai echilibrat server incearca