| demi98 a întrebat:

Incerc sa descarc și e ceva pe steam (update gta v). Și nu e prima data când se întâmpla dar îmi duce descărcarea. Începe, Descarcă dar ajunge la maximul Internetului 11-15mb/s și apoi se duce la 0bytes/sec și iarăși creste la 10 și iarăși scade la 0 și tot așa. Am încercat sa dau clar Download cache. Nu a mers. Am dezactivat din taskmanager diagtrack, am schimbat regiunea si la fel îmi face. Ce pot sa i fac?(Internetul merge bine oriunde altundeva. Doar la steam am problema asta)

1 răspuns:
| skeleton54 a răspuns:

Poate nu ai destula memorie in calculator incearca sa mai te uiti ce sa intampla si sa cauti tutoriale pe internet nu ma pricep in gaming pentru ca sunt un student dar sper ca te-am ajutat.